محل تبلیغات شما

فلسطینی ها در سکوت انتظار می کشند و شکایت نمی کنند، ما فاسد هستیم وشکایت می کنیم

مشاهده کنندگان : شولی بار، نتا گولان (گزارش دهنده) مترجم : براخا بنآوراهام

تاریخ 24 مهرماه 1398

دیروز من به دفتر هماهنگ کننده منطقه ای و ارتباطات  زنگ زدم تا بپرسم کجا در زمان عید سوکوت( عیدیکه در آن یهودیان به مدت یک هفته در چادرهایی که زیر سقف یا درخت نباشند ست میکنند و اینکار را به یادبود زمانی انجام می دهند که آواره بودند و خداوند آنها رادر کنف حمایت خود داشت ، گفته می شود این مدت 40 سال طول کشید م.) بسته خواهد بود .ما صبح زود اینجا نبودیم اما سربازی که به من جواب داد گفت که ایست بازرسی دربارتا ریحان در طول ساعات عادی کارش باز خواهد بود.او نمی دانست که چه کسی اجازهخواهد یافت تا عبور کند یا اینکه در ایست بازرسی های  کشاورزی چه اتفاقی می افتاد . او من را بهریاست اداره مدنی ارجاع داد و اینکه من می توانم شماره تلفن آنها را روی نت بیابم.

من شماره تلفن ها را پیدا کردم *4943 یا 074762929.  یک خانم مودب پاسخداد و گفت که ایست بازرسی های کشاورزی مانند زمان عادی فعالیتشان باز خواهند بوداو قادر نبود بگوید که در منطقه صنعتی شاهاک در منطقه سیملاین چه اتفاقی در حال رخدادن بود. دوست ما ب. که در کارخانه فرش کار می کند قبل از آن به لئا زنگ زده بودتا شکایت کند که به وی اجازه داده نشده بود تا از ریحان-بارتا بگذرد .  به لئا هم پاسخ ندادند.

6:00 – ایست بازرسی بارتا ریحان ، طرف فلسطین

پارکینگ تقریبا خالی بود . تعداد کمی از افراد می آمدند و وارد پایانهمی شدند. به دلیل عید سوکوت ایست بازرسی تعطیل بود و هیچ ورودی به اسرائیل ممکننبود. حتی تعداد کمی افرادی که در صبح اجازه یافته بودند رد شوند نمی توانستندعبور کنند. حتی هیچ ورودی به منطقه صنعتی شاهاک وجود نداشت علی رغم این واقعیت کهآن در منطقه سیملاین قرار دارد- منطقه ای که به فلسطین تعلق دارد بین خط سبز وحصار حائل است و ربطی به اسرائیل ندارد.

6:30 ایست بازرسی عنین

یک ستوان که نماینده  دفترهماهنگ کننده منطقه ای و ارتباطات  بود وما هم سروقت رسیدیم. سربازانی که مسئول باز کردن ایست بازرسی بودند اینجا نبودند.هیچکس دردفتر هماهنگ کننده منطقه ای و ارتباطات جواب تلفن را نمی داد. هنگامیکهما  به شماره تلفن شکایت عمومی و مدیریت شهریزنگ زدیم یک پیام ضبط شده به ما پاسخ داد پیام ضبط شده می گفت که دفتر از ساعت8:00 تا 17:00 باز است. ستوان توضیح داد که تاخیر به دلیل سربازهای دسته بوده استو ما باید به آنها زنگ بزنیم.ما شماره تلفن صحیح آنها را نداشتیم. ستوان دفتر هماهنگکننده منطقه ای و ارتباطات رفت و دوباره بازگشت . ما تقریبا آماده شده بودیم کهآنجا را ترک کنیم و داشتیم تسلیم می شدیم که سربازان بالاخره آمدند آنها در ساعت7:15 آمدند- با 45 دقیقه تاخیر. حدود 20 مرد و یک زن و دو تراکتور عبور کردند .هیچکس به دلیل تاخیر شکایت نکرد. زن برای ملاقات دختر و دامادش می رفت که درماشینشان منتظر وی بودند.

7:40 ایست بازرسی تیبه رومنا

سربازان به سرعت کار می کردند و تاخیر به 40 دقیقه رسید . یک دوجین ازافراد و دو تراکتور رد شدند . اینجا هم هیچکس شکایت نکرد. ما فاسد هستیم و فکر میکنیم که مردم باید سروقت حاضر شوند.

گزارش مخسوم

https://machsomwatch.org/en/reports/checkpoints/16102019/morning/66741

رژیم صهیونیستی مدت قطع برق در مناطق فلسطینی را افزایش می دهد

«گانتز» رسماً مسئول تشکیل کابینه صهیونیست‌ها شد

فلسطینی ها در سکوت انتظار می کشند و شکایت نمی کنند، ما فاسد هستیم و شکایت می کنیم؛گزارش مخسوم

منطقه ,بازرسی ,شکایت ,ایست ,یک ,نمی ,ایست بازرسی ,که در ,منطقه ای ,هماهنگ کننده ,شماره تلفن ,هماهنگ کننده منطقه ,منطقه صنعتی شاهاک ,دفتر هماهنگ کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

world handball ایرانیان خارج از کشور، شورای استانی خراسان رضوی azuszregan monsekimphe کـلوپ پـیروزی وـینکــس footsfodofor هواداران مهرداد مهریار آموزش رانندگی فوق حرفه ای وفوق تخصصی بین المللی مهندس رامتین کریمی با بیش از 25 سال سابقه درخشان 09120259536 خرید بلیط ارزان لحظه آخری Mark's blog