محل تبلیغات شما
به عبارت دیگر 
در 12 شهریور 1398 فلسطینی ها با گله های خود در چراگاهی که نزدیک به روستای آنها بود در العوجا بودند. 5 شهرک نشین صهیونیست سر رسیدند و به دنبال آنها افراد دیگری هم آمدند آنها چوپانها را ترساندند و به آنها حمله کردند. چوپانهای وحشت کرده با فعالان اسرائیلی تماس گرفتند که آنها هم با پلیس و ارتش تماس گرفتند. هنگامیکه ارتش رسید ، مزاحمان شهرک نشین را بازداشت نکرد بلکه چوپانهای فلسطینی را بازداشت کرد. طبیعتا فرض در ابتدا بر این بود که فلسطینی ها مشغول دردیدن گوسفند بودندو بعد این موضوع جایگزین شد که آنها سنگ پرتاب کرده اند. فلسطینیانی که مورد حمله واقع شده بودند 13 روز را در بازداشت سپری کردند که این بعد از این بود که پلیس را به کمک طلبیده بودند. شرایط بازداشت آنها بسیار سخت بود و با وثیقه بالایی آزاد شدند.
تا وقتی که ما خودمان بازداشت نشده بودیم به فرهنگ دروغ که اینقدر در جامعه ما ریشه دوانده است نیاندیشیده بودم.  روزها است که من نمی توانم بین این دو اتفاق مقایسه کنم. 15 سال پیش من شاهد بودم که در یک ایست بازرسی در کرانه باختری دهها سرباز اسرائیلی بدون پلک زدن شهادت داده بودند که یک فلسطینی – که شاید شوخی کرده بود یا چیزی گفته بود که آنها خوششان نیامده بود یا کارت شناسایی اش را با تاخیر نشان داده بود یا به اندازه کافی همکاری نمی کرد متهم شد که از ایست بازرسی عبور کرده است یا سعی کرده است که به سربازان حمله کند یا آنها را زخمی کرده است یا سنگ پرتاب کرده است یا دروغ گفته است و هرچه که به ذهن می آید. من این را با چشمهای خودم دیدم! و من همیشه اندیشیده ام که این دروغها چقدر راحت  بر زبان آنها جاری می شود . دروغهایی که فلسطینی ها برای ان هزینه گزافی می پردازند.
این قدرت نامحدود که می توانند هرکاری می خواهند انجام دهند – در حق مردم ، بچه ها یا سالمندان—روح یک ساله را فاسد می کند و او را وا می دارد تا دروغ بگوید . چه کسی تردید خواهد کرد که یک فلسطینی که یک دروغگو از زمان تولد فرض می شود بر یک سرباز اسرائیلی دست بلند نکرده است؟ حتی اگر آن فرد بومی بیچاره به زندگی مادر و خواهرش قسم بخورد و شاهدان هم شهادت بدهند که او اینکار را نکرده است چه کسی باور خواهد کرد ، زیرا که فلسطینی ها دروغگو به دنیا می آیند.
و این موضوع باید ما را بلرزاند و ما را شبها بیدار کند زیراکه این سربازان بچه های ما هستند و ما آنها را اینطور تربیت کرده ایم . این فرهنگ دروغ در کشور نفوذ کرده است و ریشه دوانده است و گسترش می یابد و همه جا یافت می شود حتی در بالاترین رتبه ها ، بنابراین ما چگونه می توانیم ابرو بالا ببریم هنگامیکه نیمی از شهردارهای ما و نخست وزیران ما همین بیماری را دارند
زیرا واضح است این از کجا می اید از اینجا که یک قدرت مهار نشده بر کسانی حکومت می کند که هیچ حقی ندارند و نمی توانند از خود دفاع کنند     https://machsomwatch.org/en/reports/checkpoints/04102019/morning/66696   ادامه غور اردن جاییکه فرهنگ دروغ آغاز می شود ، برای دیدن عکسها به لینک بروید

رژیم صهیونیستی مدت قطع برق در مناطق فلسطینی را افزایش می دهد

«گانتز» رسماً مسئول تشکیل کابینه صهیونیست‌ها شد

فلسطینی ها در سکوت انتظار می کشند و شکایت نمی کنند، ما فاسد هستیم و شکایت می کنیم؛گزارش مخسوم

کرده ,فلسطینی ,یک ,دروغ ,ها ,بازداشت ,می شود ,کرده است ,فلسطینی ها ,فرهنگ دروغ ,که یک ,اردن جاییکه فرهنگ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قره باغی های همدان (عباس خان قره باغی 1213 _ 1288 هجری شمسی ) Sandra's game باران Dennis's site dictleproyva دانلود رایگان مدل سه بعدی نغمه ادبی فرهنگی ludranata موتورسواران شهر تازیان هرچیز