محل تبلیغات شما

9 فروردین 1399

به روز رسانی درباره کرونا : دیرالحطب – فلسطینی ها به مقررات اضطراریدر رابطه با ویروس کرونا کاملا احترام می گذارند

ناظران : تماس تلفنی ایریت سگولی

من به  الف. تلفن کردم که ازآشنایان طولانی مدت ما از دیر الحطب است که ما با او از طریق بوما عنبر آشنا شدیم ، الف هم در دیرالحطب  در غرب نابلس زندگی می کند و هم در خود نابلس.او در زمان تماس تلفنی مانند همیشه می خندد.

فلسطینی ها به قوانین اضطراری  ویروس کرونا به دقت عمل می کنند و هیچ موردی دردیر الحطب نبوده است. آیا پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها نوه هایشان را ملاقات نمیکنند؟ نه! ولی 30-40 نفر در نابلس در قرنطینه هستند که از خارج بازگشته اند.بنابراین هیچ مورد مثبتی مشاهده نشده است.

شما چگونه غذا تهیه می کنید ؟ او می خندد. هرکسی ذخیره غذا در خانهدارد که از نکات مثبت زندگی در روستا است برخلاف شهر .هیچکس بیرون نمی رود ، فقطاو ، او یک "خیط" ( اجازه نامه از مقامات تشکیلات خودگردان ) دارد و بهطولکرم جنین ، رام الله و اریحا می رود.ارتش اسراییل در نابلس حضور کمی دارد وشهرک نشینان هم به فکر خودشان هستند. او به ندرت ماشینهای آنها را می بیند.  من به او گفتم ما از بورین تصاویر و گزارش هاینگران کننده ای داریم .او می گوید :  الانهیچ اتفاقی نمی افتد

در پایان گفتگویمان او درباره بوما پرسید ، یک فعال صلح طلب که درگیرتلاشهای گسترده ای شده بود و الف با او درباره بسیاری پروژه های بشردوستانه درمنطقه نابلس کار کرده بود.الف برادر خود را از دست داد و با بوما آشنا شد یک پدرمحروم ، که از طریق " انجمن خانواده ای متشکل از والدین"  با وی آشنا شد.

ما با یکدیگر توافق کردیم کهدر ارتباط باشیم و برای همدیگر آرزوی خوشبختی کردیم 

https://machsomwatch.org/en/reports/checkpoints/28032020/morning/67998

رژیم صهیونیستی مدت قطع برق در مناطق فلسطینی را افزایش می دهد

«گانتز» رسماً مسئول تشکیل کابینه صهیونیست‌ها شد

فلسطینی ها در سکوت انتظار می کشند و شکایت نمی کنند، ما فاسد هستیم و شکایت می کنیم؛گزارش مخسوم

، ,ها ,کرونا ,نابلس ,الف ,آشنا ,که از ,ها به ,فلسطینی ها ,تماس تلفنی ,می گذارند ,کرونا کاملا احترام ,ویروس کرونا کاملا ,درباره کرونا دیرالحطب ,رسانی درباره کرونا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joanne's blog وبلاگ عفاف و حجاب مسائل در گوشی آقا پسرها - aghapesarha.ir میم‌نوشت فیزیک به زبان ساده برگزیده های وب فروشگاه لباس بچگانه لباس زنانه مدل مانتو پالتو کاپشن اورکت مجلسی و بیرونی شمیم گل یاس moonriverteam flybsicanfoots Henry's info